Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit jelent az, hogy "halasztok...

Mit jelent az, hogy "halasztok egy évet" és majd meglátjuk mi lesz. (szerintem nem akar tovább tanulni) és akkor ez azt jelenti hogy megismétli ujra a 12. osztályt vagy azt jelenti hogy 1 évig elmegy dolgozni tanul otthon stb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
1 évig nem csinál semmit. Ezt jelenti.
2014. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:((
2014. ápr. 11. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
12. osztály elvégzik, csak ül otthon a seggén. Ilyet akkor mondanak mikor nem tudják mit kezdjenek az életükkel
2014. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A halasztani egy évet akár azt is jelentheti, hogy beadta a jelentkezését egyetemre, és ha felvették, csak a következő évben (tehát két szemeszter kihagyása után) kezdi el az iskolát. Addig mondjuk dolgozik, és/vagy kimegy külföldre.
2014. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Évet halasztottam és nem , nem ûltem otthon a seggemen, köszönöm szépen és ki is kérem magamnak! Dolgoztam 2 helyen is , letettem az angol felsőfokú nyelvvizsgát, elkezdtem olaszul zanulni és felkészültem emelt színtû érettségire bioszból és kémiából. Felvettek orvosira. Úgyhogy nnem, aki 1 évet halaszt nem feltétlenül csak a farkát ,arkolássza céltalanul, és egyáltalán nem értem ,hogy egyesek miért hiszik ezt, mikor a csoporttársaim több, mint fele pl egyetem előtt 1-2 évet halasztott és csak utána kezste el, mindenki addig dolgozott, szakmát csinált, nyelvet tanult, érettségire készült.
2014. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

,,egyáltalán nem értem ,hogy egyesek miért hiszik ezt, mikor a csoporttársaim több, mint fele..."


MERT Te orvosira jársz. Oda eleve nagyon ambíciózus emberek járnak. Az előzőek a magyar átlagról beszéltek. Aki ilyet mond az nagy valószínűséggel tényleg lazul, talán egy nyelvet "tanulgat" , vagy vállal valami részmunkaidős állást.

Még az sem biztos,hogy felvették egyetemre és úgy halaszt. Főleg,hogy azt is mondta az illető "és majd meglátjuk mi lesz."


Szabad tudnunk hogy ezt ki(d) mondta neked, kérdező?:)

2014. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is évet halasztottam, mert fogalmam sem volt, hová szeretnék menni, csak azért meg nem akartam elkezdeni egy egyetemet, hogy elmondhassam magamról, hogy egyetemre járok... És nem ültem itthon, nem lógattam a lábam, tanultam, letettem egy nyelvvizsgát, emelt érettségit teszek és melóztam is. Baromira megérte halasztanom, most már tudom, mit akarok és baromira várom :)
2014. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!