Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthon lévő Anyukák, ti nem...

Otthon lévő Anyukák, ti nem érzitek úgy, hogy nem, vagy nagyon nehezen fog menni a visszatérés a munkátokba? ( főleg kis korkülönbséggel születő testvérek esetén, akár 5-6 év kihagyás után)

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De,de nagyon hiányzott már a munka,a felnőtt társaság,5 évet voltam itthon annak idején a 2 naggyal,majd 10 év munka után most vagyok gyeden a kicsivel szeptemberig..
2014. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagyok itthon, még szeretnénk egy babát,szóval 6 év minimum lesz mire visszaállok dolgozni...én azért tartok tőle,mert nagyon szeretek velük itthon lenni...
2014. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most megyek majd vissza szeptemberbe és félek is egy kicsit tőle!Már nem a munkától,hanem,hogy hogyan oldjuk meg a gyerekek körül a dolgokat!Vissza már nagyon vágyom,hiányzik a felnőtt társaság! Remélem a gyerekek is majd jól veszik az akadályokat!
2014. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem több oldalról is aggaszt... természetesen a gyerekek miatt is, hogy hogyan viselik majd a 12 órás munkaidőmet, ami teljesen változó, hétvége-ünnep-nappal-éjjel... mésrészt a szakmai oldal is aggaszt - sürgősségi betegellátásban dolgozom, rengeteg új protokoll-gyógyszer , meg eleve a sok kihagyás....
2014. márc. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!