Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlanátok nekem?

Milyen szakmát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Matek,fizika számolási feladatok egyeltalán nem mennek de viszont ha feladnak valamit megtudom tanulni arra szeretnék kilyukadni hogy valami olyasmi szakma kéne nekem ahol nem agybafőbe számolni kell hanem inkább az elmélet sok, és természetesen valami olyan szakma aminek értelme is van:) Érettségim már megvan erre épülőt szeretnék.

2014. ápr. 16. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl.: pincér (ott számológépen is ki lehet számolni a vendég fogyasztását).
2014. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de én olyasmire gondolok amihez kell érettségi, mert ugyebár a pincérhez csak 8 általános kell és akkor meg fölöslegesen csináltam meg az érettségit , de azért köszi a választ:)
2014. ápr. 17. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!