Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE anglisztika felvételi?...

ELTE anglisztika felvételi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megnéztem a ponthatárokat, tavaly 402 volt, tavaly előtt viszont 422. Úgy számolom, hogy körülbelül 432 pontom lesz. Azzal bekerülhetek? Max mennyit szoktak emelkedni a ponthatárok? (nem csak itt, ha valaki más példát tud, írhatja). Azt olvastam, hogy idén összességében többen felvételiztek, mint tavaly, majdnem annyian, mint 2012-ben. Viszont az anglisztika nincs benne a 15 első helyen legtöbbet megjelölt szak között, emiatt úgy tűnik nekem, hogy valamennyire azért csökken az érdeklődők száma. Valaki esetleg tud pontosabbat mondani? Aki szintén oda jelentkezett, az is írhat, hogy mire számít :)

2014. ápr. 20. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
a felvi.hu-n pontosan meg van adva, hogy az eltére erre a szakra hányan jelentkeztek és ezekből hányan jelölték meg első helyen.
2014. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!