Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra menjek továbbtan...

Milyen szakra menjek továbbtanulni? Iskolát tudnátok mondani? Köszi.

Figyelt kérdés
Na,szóval... Érdekel az irodalom,és az angol nyelv. Amiből nem kifejezetten vagyok jó..: a matek,a fizika,a kémia,a biológia,és a földrajz.. Ezekkel nem szeretnék foglalkozni a szakmámat illetően. Tudnátok iskolát is mondani,esetleg szakot? Köszönöm a segítséget. Pesti vagyok 14/L

2014. ápr. 24. 09:34
 1/1 anonim válasza:
Szia,ez attól függ,milyen tanuló vagy. Mert ha összességében jól tanulsz, mehetnél gimnáziumba, humán szakra. Akkor sok irodalom, nyelv és történelem órád lesz. Ha pedig semmi ötleted sincs arról, hogy mi szeretnél majd lenni, javasoltabb az általános szak(én is oda jelentkeztem).Itt kb ugyanannyi órád lesz minden fontosabb tantárgyból. Bocsi,sulit nem tudok mondani,én messze lakom Pesttől. Bár igazából tőled függ, te döntessz, vagy kérhetsz tanácsot a családottól, barátaidtól stb...Ennyit tudok csak segíteni. Dönts bölcsen! :)
2014. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!