Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Mit csináljak ebben a helyzetben? SOS

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok,és most kell bejelölnöm, melyik suliba megyek tovább. Egyik nap megkérdezték a suliban,hogy ki ír központi felvételit,és annak adtak egy papírt. Én nem jelentkeztem,mert az első suli amit megjelölök,abba nincs. De mi van akkor, ha nem vesznek fel oda? Mert másodiknak egy olyan sulit jelölök, ahova kell központi. De lapot már nem kérhetek, mert már régen volt,és másnapra vissza is kellett hozni. Mit tegyek? Nagyon sürgőőőős!! 14/L
2009. dec. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el az igazgatódhoz és kérj még egy lapot amin tudsz jelentkezni!(az iskoláknak szokott lenni ilyen esetekre félrerakva tartalékba lap!)
2009. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azt már rég vissza is kellett vinni, annyira sürgetett mindenkit az osztályfőnök, hogy holnapra legyen itt mindenképpen, különbem az aki nem hozza vissza, szünetben is bejön!!!
2009. dec. 28. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármi papírdolog, amit a suliban kell kitölteni, beadni stb, az nem az ofőd dolga, hanem a tied. És ha te az igazgatóiban kérsz, akkor biztosan lesz még. Nem 14 perc múlva dől el, hogy felvesznek e.


Szerinted nem találtak ki ilyen védő intézkedéseket, olyan gyagyások ellen, akik képtelenek kérdezni és utána másokat felhúzni a hülyeségükkel?

2009. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért sürgetnek, mert számolnak a notórius későkkel, akik folyton elfelejtik, így mire végre behozzák akkor sem lesz késő.
2010. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is számolnak a későkkel, különben az osztályfönőktől is felelőtlenség lenne az utolsó pillanatban odaadni.. am

Egységes központi felvételi eljárás időpontja

2010. január 23. 10óra (szombat)



Egységes központi felvételi eljárás pót időpontja

2010. január 28-én 14óra

2010. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!