Színművészeti VS BKF?

Figyelt kérdés
Tehát. Elég valószínű (az elvárások alapján, és az amit produkálni tudok), hogy felvennének a televíziós műsorkészítő szakra. Viszont, nyilván, kell, hogy legyen egy B terv is, és a BKF-en is van ilyen szak. Nem akarok a BKF-re menni, de nagyon ezt szeretném csinálni, ehhez értek. A fő tervem az, hogy egymás után két diplomát szerzek (két rövidebb szak), a televíziós, és utána a pszichológia, vagy a társadalomtudomány. Tegyük fel, nem vesznek fel a színműre, akkor érdemes a BKF-et is megjelölnöm? Nem akarok abba a csapdába esni, mint azok a színészek, akiket nem vesznek fel, és OKJ-s színészképzéstől várnak elhelyezkedést. Van-e ennyire távol egymástól az SZFE és a BKF? Vagy ha nem vesznek fel, cseréljem majd fel a bölcsészszakot a színművel, és próbáljam meg 2-3 év múlva? A felvételi nekem még messze van, és már készülök.
2014. máj. 13. 16:59
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdés ugrott, mivel a BKF-en csak fizetős szak van, és én csak a támogatottra tudok jelentkezni. Ez van. Azért írhattok.
2014. máj. 13. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:

hát azért a színművészeti egyetem eléggé nagy iskola, mg a bkf csak egy fő suli, jövöre felvételizel vagy idén?

ha jövöre szerintem első helyre jelöld meg a színművészetit, másodikra meg a bkf-et


ha idén fogsz akkor már új szakot/sulit nem jelölhetsz meg

2014. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj most látom hogy már lényegébe tárgytalan, akkor mind1
2014. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem valamit nagyon keversz. először is tisztázni kéne az alapokat. az SZFE-n ugyan van televíziós műsorkészítő szak, de az nem egyenlő a színészképzéssel. sőt semmi köze hozzá. oda viszonylag könnyű bekerülni, míg a színész szakra jóval nehezebb. viszont! ha te televíziós műsorkészítő szeretnél lenni (ahol műsorkészítést/ vágást/ szerkesztést tanítanak)akkor a BKF jobb választás lenne (de ugye fizetős) mivel jóval modernebb és korszerűbb eszközök között folyik a tanulás, rengeteg gyakorlati órával (nem véletlenül olyan drága/magánsuli).
2014. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok ezzel, csak szemléltetésképp írtam a színészképzést..
2014. máj. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!