Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most éretsegiztem le, és ha...

Most éretsegiztem le, és ha minden jól alakul miskolci egyetem mfk kar földrajza alapszakra fogok menni! Tudnátok tapasztalatokat irni a szakkal kapcsolados tapasztalatokat írni és hogy milyen az elhelyezkedési lehetőség?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 11:56
 1/2 Szuaszin válasza:
Teljesen felesleges kérdés! Úgy is iskoláid után letiplizel ebből az (#&@{&#{&@)országból és elmész medencét takarítani vagy kocsit mosni külföldre, persze milliókért. :)
2014. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár óránk együtt van velük( én Műszaki Földtudományi alapszakra járok).

Jóval egyszerűbb mint nekünk, nincs matek II. fizika, kémia...szóval nem túl nehéz elvégezni.

Elhelyezkedni meg nem nagyon lehet vele.

A helyedben én a műszaki földtudományi szakra jönnék ha már mindenképpen ide akarsz jönni, igaz jóval nehezebb viszont van pár szak amivel szép karriert futhatsz majd be ha odateszed magad.

Talán még lehet utólagosan listát módosítani, én sűrgősen azt tenném a helyedben.

2014. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!