Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak én rontottam el az emelt...

Csak én rontottam el az emelt kémiát?

Figyelt kérdés
Egy számolás sem jött ki, így már esélyem sincs, hogy idén fölvegyenek a gyógyszerészetire. Érdemes megpróbálnom jövőre is vagy felesleges, jelentkezzek valamilyen asszisztens képzésre?

2014. máj. 15. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen próbáld meg.
2014. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jövőre már fizetned kell (kb 25000ft), de ez ne tántorítson el tőle.

Asszisztensi képzésre ne jelentkezzél.

Egy év nem olyan vészes, közben mehetnek más tárgyak is javításba, ha szükséges, vagy mehet nyelvvizsga.


Egyébként miből tanultál? Jártál előkészítőre?

Melyik egyetemre jelentkeztél?

2014. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kapsz részpontokat számolásra, és jó az elméleted, meg a bioszod, még simán szépíthetsz szóbelivel, és akár be is juthatsz idén.

Gyógyszerészetire tavaly nagyon alacsonyak, 320 körüliek voltak a ponthatárok. Hogy idén hogy lesz, persze nem tudni, mert ez az évfolyam már két éve úgy készült, hogy kelleni fog, és a tavalyi ponthatárok láttán sokaknak megjött a bátorsága a jelentkezéshez is.

Szerintem azért valószínűtlen, hogy nagyon-nagy emelkedés legyen, persze a tavalyi csökkenésre sem számított senki, kivéve egyes tanárokat, meg olyanokat, akik megnézték a statisztikákat és számoltak.

De ha beigazolódik az, hogy nem lesz nagyon-nagy emelkedés, szerintem meglépheted azt a szintet. Ha meg nem, próbáld újra, ha ez az álmod.

2014. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Véletlenül sem akarom leszólni az asszisztensi szakmát, de nem éri meg pénzt kidobni rá, mert nem fognak sehová felvenni, ha pedig felvesznek, nevetségesen kevés pénzt fogsz kapni, inkább csináld azt, amit az előttem szóló írt, hogy gyúrj rá 1 nyelvvizsgára, vagy csinálj a középfokúból felsőfokút.

Üdv. 1 asszisztensi szakmával rendelkező, nemsokára végző gyógyszerészhallgató.

2014. máj. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is gyógyszerészetire készülök.. Kérdező, te melyik egyetemre?:)


Nekem néhány számolás kijött, néhány nem, az elméleti részben kevesebb hibám lett. A bioszom meg egész jó, reménykedem azért :) És te se add fel, még semmi sem biztos! :)

2014. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A debreceni és a szegedi egyetemre adtam be a felvételim. A számolásokat az Ötösöm leszből csináltam, Villányiból meg az elméletet. Nem jártam előkészítőre, és az iskolai órák is elég gyengék voltak.. Biztos ez volt az oka. Köszönöm a válaszokat, lehet jövőre újból nekifutok:)
2014. máj. 17. 00:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Még ne add fel a reményt , lehet elég lesz a pontod , ezt nem tudhatod. De ha véletlen még sem sikerül , akkor semmiképp ne add fel , hanem próbáld meg újra egy évvel később. Bár tudom , hogy ezt könnyű mondani , de hidd el ez a helyes döntés.


Üdv.: Egy gyógyszerészhallgató.

2014. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!