Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El lehet intézni nappali...

El lehet intézni nappali egyetemen, hogy egyik nap e kelljen bejárni, esetleg másik nap járjak be azokra az órákra amiket kihagytam?

Figyelt kérdés
Esti Okj-ra is járnék párhuzamosan, ami egy hétköznapi napon van, ezért kellene így szervezni.
2014. máj. 20. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Vannak orák amik kötelezőek.

Mérnem levelezőre mentél, az pont ilyen esetekre van kitalálva.

2014. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az órarenddel mindig lehet sakkozni, és ha van ugyanabból az órából máskor természetesen elintézhető (de előtte egyeztess, nehogy ne férj be a terembe).
2014. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most már nappalira adtam be a jelentkezésem, nem kezdhetem levelezőn hiába vesznek fel.
2014. máj. 20. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előadások sok helyen nem kötelezőek. De nem is érdekel senkit, ha vizsgán nem tudod, hogy miről volt szó.

Szerintem egyszerre csak egyet csinálj és ha túléled az első évet, akkor utána kereshetsz más elfoglaltságot is.

2014. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!