Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esély arra hogy orvos legyek?

Van esély arra hogy orvos legyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy mezőgazdasági iskolába jarok, de ezt ne vegyétek mert itt is tanulunk anatómia.Fél évkor épp hogy el érte hármast az átlagom. De most év végére sikerült fel tornázni 4es és 5ös közé. Tehát miket kellene elérnen/tudnom ahoz hogy az lehesek?

Milyen egyetemre kellene mennem? Vagy mibol



2014. jún. 2. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Elnézést a rettentő fogalmazásért.

De telefonról vagyok és nem nagyon láttam hogy mit írok.

2014. jún. 2. 18:54
 2/5 reptoid ***** válasza:

Mondjuk az itt leírtakat: [link]

Illetve ezt: [link] vagy pedig ezt: [link]

Természetesen az emelt szintű oszlopban leírtakat. Mellette legyen legalább egy angol nyelvvizsgád, mert később nem igazán lesz időd ilyenekkel vesződni. Orvosi egyetemre kell menned.

2014. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most hányadikos vagy?
2014. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
9.-es vagyok.
2014. jún. 6. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én orvos vagyok,de ilyen helyesírással és fogalmazással valóban nincs esélyed(legközeebb gépről irj),Szóval az esély előtted i fennáll,hogyha tovább az orvosira mész,és jól tanulsz(Nagyonjól) Van,csak élni kell vele..
2014. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!