Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet leérettségizni...

Hogy lehet leérettségizni gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon könnyen, és ráadásul elég jó eredménnyel (4,2) sikerült. Az egészben az a vicc, hogy ha nincs gyerekem, talán le se érettségiztem volna, mivel előtte kb. 3x hagytam abba a gimit. Talán a lányom hozta meg az eszemet (még időben). :)
2010. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy oldottad meg,levelezőn?
2010. jan. 2. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy persze levelezőn csináltam.
2010. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyermekem van, most kiegészítő érettségire készülök 2 tárgyból. Szeptemberben kezdtem, májusban van az érettségi. 0 tudással kezdtem tanulni a 2 tárgyat, már teszteket csinálok. Napi 3-4 óra vagy hajnal 4-től 6-ig és du. 1-3-ig, vagy csak du. egyhuzamban, de van, hogy közben fel kell ugrálni a srácokhoz. Nagyon akarom, hogy felvegyenek a főiskolára, ezért tanulok.
2010. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet. Én is három gyerek mellett készülök érettségire (németből emelt szinten). Általában délután és este/éjszaka tanulok, mert délelőtt egyedül vagyok itthon a másfél éves fiammal, aki mellett annyira azért nem lehet belemélyedni a németbe. Ilyenkor általában csak a TV által tudok "tanulok". 1-2 órát szoktam nézni a német adókat, de van, hogy néha még elalvás előtt is. Kőkeményen pedig csak akkor jut rá időm, amikor a család többi tagja is itthon van.


Első voltam.

2010. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# "tanulni"
2010. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Namost én ehhez annyit fűznék hozzá, hogy én nappali tagozatos gimnáziumban érettségiztem minden tanulás nélkül (najó, a szóbeli előtt elolvastam 8szor Ady életrajzát, mert tudtam, h azt húzom - thx Ofő) leérettségiztem, kitűnő eredménnyel. Ezek után, szintén nappalin járok egyetemre, gyerek nélkül, 90% szabadidővel (heti 6 óra meló) majd meggebedek egyes tárgyakból a kettesért. Nem mondom, aki gyerekkel kíván felsőoktatásban részt venni - hát sok sikert szerencsét kívánok.
2010. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!