Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok véleményt írni az...

Tudnátok véleményt írni az adott szakokról?

Figyelt kérdés
Mérnökinformatikus szakot(ÓE+SZTE) és a programfejelsztő(ez FSZA és SZTE-n van) jelöltem meg, tudnátok nekem írni ezekről hogy milyen óráitok vannak, melyik érné meg jobban stb..? Előre is köszönöm!

2014. jún. 13. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
PTI-n 70% matek (analizis, dimat, linalg stb.) 30% programozás. A matek marha nehéz röviden tömören.
2014. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt az ÓE mérnökinfó tanterve: [link]
2014. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Tudom hogy a mérnökinfó és a programfejlesztő is brutál nehéz, ti melyiket ajánlanátok? Mérnökinfó alapképzés lenne, szóval HA elvégezném akkor lenne egy nagyon jó diplomám , mivel a fejlesztő az FSZ ezért nem ad diplomát, de egy nagyon értékes papírt ad, és még utána tovább is tanulhatok, nem tudom miért, de a programfejlesztő valahogy könnyebben ,,hangzik" számomra.
2014. jún. 13. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy FSZ valószínűleg könnyebb mint egy Bsc, de nem tudom, mennyire lehet vele elhelyezkedni, illetve nem ad diplomát. Másrészt, ha elvégzed az FSZ-t , és találsz vmi munkát, mellette elvégezheted az alapképzést is. (FSZ-ből tudsz elfogadtatni tárgyakat is, amiket megcsináltál. )
2014. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is pont így gondolom, egy haverom ezen az FSZ képzésen van, most végzett az első évével és már talált munkát. Ahogy mondtad ha elvégezném az FSZ képzést akkor utána munka mellett tudok továbbtanulni és még könnyebben el is végezném az alapképzést.
2014. jún. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!