Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki egy évet "kihagy"...

Ha valaki egy évet "kihagy" érettségi után, addig elmegy dolgozni és csak utána megy egyetemre, akkor lehet nappali tagozatos diák? 19L

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2014. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Deliverance válasza:
Persze :)
2014. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán szabály arra, hogy hány éves korig lehet nappalis egy egyetemi hallgató....?
2014. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet!

Én is így csináltam, nem volt semmi probléma.

2014. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen nappali tagozatos hallható 99 éves korig lehet valaki, komolyra fordítva a szór nincs korhatár akármikor lehet nappalis valaki egyetemen.
2014. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kivéve egyes egyetemeket!


PL: NKE-HHK-n (ahova én jelentkezek) ott 25 a korhatár. Aki a jelentkezés évében tölti a 25-öt az már automatikus elutasítás. Biztos van még ilyen máshol is, de egyébként nem jellemző az tény.

2014. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!