Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg 19 éves vagyok, és a...

Jelenleg 19 éves vagyok, és a továbbtanulással kapcsolatban a többi lentebb (? )

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, körül-belül egy éve ott hagytam az iskolát. Azzal a céllal, hogy majd "én bebizonyítom, hogy papír nélkül is boldogulok"... most, majdnem egy évvel később, rájöttem, hogy majdnem egy évvel ezelőtt, amikor ott hagytam "csapot-papot" nagyot tévedtem. Az akkori döntésem miatt, nem nagyon tudok elhelyezkedni, jelenleg "gané munkát" végzek, hogy legyen pénzem. Ezen szeretnék változtatni, szeretném összeszedni magam, és vinni valamire az életben. Nem szeretnék egy gyárban szalagmunkásként megöregedni.

Jövő szeptemberben elkezdem az érettségit levelezőn - munka mellett - azért jövőre, mert addigra tudok összeszedni pénz magára az esti képzésre illetve a szükséges eszközökre.

A lényeg, a kérdésem célja...

ha én levelezőre jelentkezem, mi az amit tudnom kell? digitális vagy fizikai formában kapom a tananyagot?

mennyivel nehezebb a levelező mint mondjuk a "bejárós"?

A matematikával gondban vagyok, nem nagyon értek hozzá, bár lehet, hogy ha leülnék, és megtanulnám érteném...

A tanárok - felnőtt képzésen - szoktak külön/magánórákat adni?

Egy Kommunikációs és Üzleti Főiskolára

milyen ponthatárok szükségesek?



2014. jún. 24. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Előbb érettségizz le viszonylag jó eredményekkel, mert ilyen mentalitással, már az is nehéz lesz, utána pedig böngészd át a felvi.hu-t, valamint az eduline-t, ezeken mindent megtalálsz a továbbtanulással kapcsolatban.
2014. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!