Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8. osztályos leszek és nem...

Vikiiisz kérdése:

8. osztályos leszek és nem tudom hova mennék tovább? Gondoltam Rendészetre és kögazdaságra ha arra megyek mi lehet belőlem? Ha Pszichológusnak szeretnék menni akkor először gimnáziumba kell mennem? Valaki tud ajánlani iskolákat is hozzá?

Figyelt kérdés
Azt elfelejtettem mondani hogy jó a tanulmányi átlagom és valahol Tolna,Baranya,Somogy megye közelében szeretnék iskolára találni előre is köszönöm!
2014. jún. 24. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ha közgazdaságot tanulsz ügyvéd lehetsz én ugy tudom hogy pszichológus akarsz lenni az csak egyetemen vanmindegy hogy gimi/ szakközépiskola ha eléred a szintet akkor mindegy milyen suliba mész tovább...a rendészet is jo szakma de te tudod am nem tudok sulikat ajánlani mert pesti vagyok...
2014. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Na ha közgazdaságot tanulsz ügyvéd lehetsz"


Ezt hogyan matekoztad ki? :D

Természetesen lehet ügyvéd, ha közgazdasági szakközépbe ment - történetesen én pontosan így vagyok. DE!!! Ez nem jelenti azt, hogy mindenki, aki közgázra megy, ügyvéd lehet csak. Mekkora butaság ez már!? Például tök logikus, hogy közgazdasági szakközépből a legtöbben közgazdasági egyetemre mennek, tehát közgazdászok lesznek.


De a középiskola nem köt téged semmihez! Bárhova mehetsz onnan, ahova elég pontod van, hogy felvegyenek.

2014. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Közgazdaságot oktatnak és elég elismert iskola Pécsen a Radnóti Miklós közgazdasági szakközépiskola, és úgy tudom hogy Rendészet van a Széchenyi István gimnáziumban szintén Pécsen.
2014. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!