Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kórházi műtőben dolgozhatok...

Kórházi műtőben dolgozhatok egyetemi/főiskolai végzettség nélkül? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Nagyon régi álmom műtőben dolgozni egy kórházban, de az orvosi egyetemet nem feltétlen szeretném elvégezni, mert a felsőoktatásban más terveim vannak. Vagyis ez igazából bonyolult, mert nagyon szeretnék sebész lenni, de nem vagyok benne biztos, hogy elérnék annyi pontot, hogy felvegyenek az orvosira. De most nem is ez a lényeg, aki szeretné, hogy elmeséljem, az úgyis rámír privátban.

Szóval... Elég jártas vagyok ebben a témában, és tudom, hogy kik alkotják az alap műtős személyzet tagjait.:

-altatóorvos(+ha kell segéd), -műtősnő, -műtőssegéd, és ugye az operatőr műtőorvos, aki maga a sebész, +ugye neki egy asszisztense is, aki szintén sebész.


A kérdésem pedig az lenne, hogy a műtős személyzet melyik tagja lehetnék egy OKJ-s vagy hasonló szakképzéssel, de egyetem/főiskola/bármilyen más felsőoktatási intézmény elvégzése nélkül.

Ezen belül minden érdekelne. Vélemény, tapasztalat, stb. Netán ha bárki az érintett területek valamelyikében dolgozik, nagyon megköszönném, ha hozzászólna! :)

Szóval ebben a témában MINDEN érdekel (hideg is, meleg is)

A válaszokat köszönöm előre is! :)



2014. jún. 30. 19:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
Most találtam meg a kérdésed.Végül hogy döntöttél? :) Megpróbáltad az orvosit vagy másik irányban mentél továbbtanulni? :)
2018. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
engem is érdekel
2018. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!