Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hobbim a műkörmözés és végzett...

Hobbim a műkörmözés és végzettség nélkül háznál dolgozhatok vele?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy aki ezzel pénzt keresett a hobbiból, azt megbüntették.Ha én is pénzért készítek körmöket megbüntetnek...
2009. nov. 4. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Megbukni csak úgy tudsz vele,ha valaki feljelent téged! A barátaidnak,ismerőseidnek nyugodtan csinálhatod,hisz ők még örülnek is neki,hogy olcsóbban dolgozol mint aki hivatalosan csinálja..Én például örülnék egy ilyen lehetőségnek ,mert nekem nincs ilyen ismerősöm..A hajamat viszont olyan vágja akinek szintén csak hobbi,és jól is csinálja a hobbiját.Hülye lennék felnyomni,hisz nem kell egy festésért és hajvágásért 10 ezreket fizetnem...
2009. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát akkor sunyiba simán csinálhatom meg olyannak aki nem nyom fel??
2009. nov. 4. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinálhatod,de ha valaki egyszer felnyom akkor nagyon megütöd a bokád!!Szóval azért nem árt óvatosnak lenned!
2009. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen óvatosan kell csinálnom manapság sose tudni hátam mögött ki nem szeret. tudom hogy ezzel nagyon óvatosan kell.
2009. nov. 4. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm. Csak olyan embereket vállalj, akikben megbízol.
2009. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy soha ne hirdess, hanem inkább az ismerőseid ajánlgassanak tovább megbízható barátaiknak, ismerőseiknek, akkor nem lesz baj.
2009. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés ez igy lesz , köszönöm hogy ilyen segitőek vagytok
2009. nov. 4. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából nehéz lebukni, mert egyedül az APEHot érdekli,hogy te feketén dolgozol-e. Ahhoz,hogy az APEH felnyomjon téged 2 apehosnak kell ott lennie (tudod kettő vádol egy védekezik tehát a vádlók nyernek) na már most ez egy műkörmözésnél nem igazán szokott megvalósulni. Tehát nem ül ott apa anyával vagy barátnő barátnő mellett. Szerintem is az ismerőseidnek csináld meg az ismerőseid ismerőseinek és nem lesz bajod. Ha felnyomnak akkor sem büntetnek meg sokra majd nem veszed át a levelet, amiben küldik a büntetést :) Nekem ezt csinálja az egyik haverom. Tudja,hogy megbüntették, nem veszi át, az APEHoz visszamegy hónapok mire újra küldik, nem veszi át, visszaviszik stb. Simán nyer vele több hónapot addigra meg összegyűjti a pénzt a büntetésre. De ez ám titok :))))))))))))
2009. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És van valami főállásod, amiből ténylegesen megélsz? Mivel ez csak hobby...
2009. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!