Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most mégis mit csináljak?...

Most mégis mit csináljak? (felsőoktatás)

Figyelt kérdés

A nyelvvizsgámon hiányzott 1 pont, ami miatt 28 ponttal kevesebb lett a felvételimben. És 1 ponttal csúsztam le az előre meghúzott állami ponthatárról, a második jelölésemet a szüleim javasolták, oda (sajnos) elég ez a pontom.

De nem szeretnék ott tanulni, a többi jelölésem pedig kész katasztrófa. Most nem tudom mit csináljak, felvételizzek újra? A szüleim ragaszkodnak hozzá, hogy idén kezdjem el az egyetemet, nem szeretnék ha újra felvételiznék. És ebben az a vicces, hogy az első jelölésem reál szak volt, amit ők javasoltak humán szak, még csak megszeretni sem tudom.


2014. júl. 5. 02:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát, igen. És miért akarják, hogy pont pszichológia szakra menj? Az ő be nem teljesült vágyuk?
2014. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
igen, ez lehet..Sajnos a szüleimtől függök, így be kell érnem ezzel.
2014. júl. 5. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!