Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pontszámítás. A felvin azt...

Pontszámítás. A felvin azt írja, hogy nem érem el a jogszabályi minimumom, az eduline-on pedig 274 ponton van. Esetleg tudnátok segíteni a pontjaim kiszámításában?

Figyelt kérdés

Sajnos elég hülye voltam és nem sikerültek valami jól a tanulmányi eredményeim, így nagyon lesnem kell a pontokat. A jelenlegi munkáltatóm fizetné a továbbtanulást. Ahová menni szeretnék az a BGF-PSZK pénzügy-számvitel távoktatásban. A nő akivel beszéltem azt mondta, hogy 240 vagy 260 pont kell. (nem emlékszem pontosan).


Ha valaki segítene nekem kiszámolni azt nagyon megköszönném.


Középiskola utolsó előtti év:


Irodalom: 2, Nyelvtan: 2, töri: 3, angol: 2, Matek: 2, Közgazdaságtan: 3


utolsó év:


irodalom: 3, nyelvtan: 3, töri: 3, matek: 2, angol: 3, közgáz 3.


Érettségi: nyelv és irodalom: 50%, matek: 53%, töri: 57%, angol: 68%, közgazdasági-marketing alapismeretek: 46%(választott)


OKJ: Jogi asszisztensi felsőfokú szakma.


nyelvvizsgám sajnos még nincs. Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget.



2014. júl. 9. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

BGF-PSZK pénzugy és számvitelen a jobbak is kínlódnak a matekkal. Szerintem ezt ne erőltesd, vagy mellette járj kulön órára belőle.

Ha mindenképpen be akarsz jutni, akkor érettségizz újra két olyan tantárgyból amit beszámítanak.

2014. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos én sem látok más utat, mint az újraérettségizés.
2014. júl. 9. 20:22
 13/14 anonim ***** válasza:

Én anno sok évvel ezelőtt középszinten érettségiztem.Azonban ez a szakomhoz-gazdálkodás és menedzsment-államilag finanszírozott formában kevés volt.

Ezért utána két tárgyból ismét érettségiztem emelt szinten.Megnéztem mely tantárgyak számítanak a kiválasztott szakon-töri és matek-és magántanár segítségével felkészültem az emelt szintű érettségikre.

Utólag nem is bántam meg, töriből 100 %-os érettségit csináltam szóbeliből.Ez annak is volt köszönhető,hogy a tanár célirányosan már az érettségi vizsgára készített, és amire nem volt szükség nem tanultuk.Kb 8 hónap felkészülésre volt szükségem érettségi előtt.

Természetesen fel is vettek a választott szakra és azóta meg is van a diplomám.

Mindenképp nézd meg milyen tantárgyak kellenek és abból készülj fel legalább egy tantárgyból emelt szinten is.Meg lehet ezt csinálni,nem olyan szörnyű!

2014. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Figyelj no para. Van most egy éved felkészülni, letenni a nyelvvizsgát és még egy kis munkatapasztalatot is szerezhetsz. De figyelj nagyon most oda az idődre, ne sz...rd el, járj különtanárhoz, felkészítő órákra stb.
2014. júl. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!