Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetek az álmom valóravál...

Mit tehetek az álmom valóraválásának érdekébe?

Figyelt kérdés
Egészen rég óta szeretem a repülőket. Ezen okból döntöttem úgy, hogy szeretnék légiforgalmi irányító szeretnék lennei. Mit tegyek az álmom érdekében? A felsőfokú angol-t hol, milyen tanfolyamokkal sajátíthatom el? Illetve műszaki diplomát mivel, hogyan kell szereznem? Milyen képességek kellenek ehhez a munkához? Irreleváns válaszokat mellőzzétek. Köszönöm szépen!

2014. júl. 11. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első 3 oldal csak erről szól:


[link]


Amúgy nem árt, ha egy kicsit önállóbb vagy, ezt most nem rosszindulatból mondom.

2014. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég önálló vagyok egy drága onlin nyelvtanfolyamot végzek el, terveim vannak. Csak érdekelne Ti mit ajánlotok
2014. júl. 11. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit te meg szeretnél tudni erről a hivatásról azt ki bírod bogarászni, hiszen már több 10 ember tett fel ezzel kapcsolatban kérdést.

Online nyelvtanfolyam alatt nem tudom mit kell érteni, de ha van egy elég erős középfokú tudásod az már elég arra, hogy feltornázd magad felsőfokra egyedul. Erre pénzt nem dobnék ki. Kimeríthetetlenul sok lehetőség van a nyelvtanulásra a neten.

2014. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
www.angolnyelvipercek.hu
2014. júl. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!