Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alacsony az egy főre jutó...

Alacsony az egy főre jutó jövedelem a családomban, de az egyetem oldalán azt írják hogy a munkáltatói keresetigazolást nem fogadják el. Miért?

Figyelt kérdés
akkor mit küldjek el??
2014. júl. 16. 09:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, én is erre gondoltam. Bejelentve dolgoznak egyébként, persze. :) Köszönöm szépen!
2014. júl. 16. 10:14
 22/25 anonim ***** válasza:
20: Azt hívják önadózónak. Tehát akkor 1. pont.
2014. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

a 2-es pont vonatkozik rá, megkérdeztem érthetően. Az önadózó egyébként vállalkozót jelent szerintem, az régebben volt, mostmár nem. Aug. közepére kell egyébként, de szeretek előbb elintézni mindent. :)

Köszi mindent nektek! Szép napot!

2014. júl. 16. 10:19
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem. Az önadózó az, aki saját maga készítette el az adóbevallását.

A 2. arra vonatkozik, akinek a munkahelye készítette el az adóbevallását.


Szóval otthon van az adóbevallásotok, nem is kell menni érte sehova.

2014. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Amit a NAV ad ki jövedelemigazolást, az egy A4-es lap, dombornyomott pecséttel is akár. Nem a többoldalas saláta adóbevallásra van szükség. Tulajdonképpen rajta van, hogy kinek a jövedelemigazolása melyik évről, mennyi az az összeg, majd különböző jogszabályok, a végén meg az ügyintéző aláírása.
2014. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!