Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi átlag számítása?

Érettségi átlag számítása?

Figyelt kérdés

Idén újra leérettségiztem biológia emeltből ,jobb lett és úgye ezt az eredményt tanusítványon kaptam meg.

Ma a felvin kiírták mennyi pontom lett , hát kicsivel kevesebb mint amire számítottam , azért ennyi mert az érettségi átlagomat úgy számították,hogy a régi bioszemelt eredményemet vették figyelembe és nem pedig az újat ami a tanusítványon van :/a felvi ügyfélszolgáatnál utánnaérdeklőttem még pár napja,hogy hogy megy ez és ott pont azt mondták hogy a jobb eredményt nézik és az alapján számolnak

jogszabályban az van hogy az érettségi bizonyítványban szereplő eredmények alapján számolnak de nincs említés a tanusítványról ami elvileg teljes jogú és egyenlő azzal ami a bizonyítványban van ,szóval teljesen káosz van légyszi segítsetek !! :)



2014. júl. 16. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
feltöltötted a tanusítványt? jelezted, hogy újra érettségiztél?
2014. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen
2014. júl. 16. 21:32
 3/18 anonim ***** válasza:
Még nem zárult le a dokumentumok pótlása? Mert akkor lehet ilyen.
2014. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
már 10-én lezárult , feltettem minden szükséges dokumentumot .. az átlagszámításnál a rosszabb eredményt veszik figyelembe ,ahól konkrétan a biosz emelt eredménye kell ott meg az új és jobb eredményt nézték ami a tanusítványon van
2014. júl. 16. 21:41
 5/18 anonim ***** válasza:
Átlagot abból számolnak, ami a bizonyítványban van. Azon nem tudsz javítani újraérettségizéssel.
2014. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. De csak az átlagnál van így, a felvételi tárgyaknál a jobbat veszik figyelembe.
2014. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
számomra ez érthetetlen hogy nem a javított eredményt nézik mert az ugyanolyan vizsga mint ami a bizonyítványban van ha már egyszer engedik hogy javíts akkor vegyék is figyelembe ne csak a felvételi tárgynál... köszönöm a válaszod ,kicsit elszomorító de hát ez van még megpróbálok utánaérdeklődni holnap
2014. júl. 16. 21:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát az egy dolog, hogy hülyeség, szerintem is az, de ez van. Ez a szabály, így számolják, ennyi.
2014. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
tudom,hogy ez van ...ez a véleményem volt
2014. júl. 16. 21:58
 10/18 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem is így 4 ponttal kevesebb lett. Ami egyébként - ha orvosira jelentkezem - pont ezen múlt volna. Elég nagy kib.szás. Még szerencse, hogy nem arra jelentkeztem.
2014. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!