Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi átlag számítása?

Érettségi átlag számítása?

Figyelt kérdés

Idén újra leérettségiztem biológia emeltből ,jobb lett és úgye ezt az eredményt tanusítványon kaptam meg.

Ma a felvin kiírták mennyi pontom lett , hát kicsivel kevesebb mint amire számítottam , azért ennyi mert az érettségi átlagomat úgy számították,hogy a régi bioszemelt eredményemet vették figyelembe és nem pedig az újat ami a tanusítványon van :/a felvi ügyfélszolgáatnál utánnaérdeklőttem még pár napja,hogy hogy megy ez és ott pont azt mondták hogy a jobb eredményt nézik és az alapján számolnak

jogszabályban az van hogy az érettségi bizonyítványban szereplő eredmények alapján számolnak de nincs említés a tanusítványról ami elvileg teljes jogú és egyenlő azzal ami a bizonyítványban van ,szóval teljesen káosz van légyszi segítsetek !! :)



2014. júl. 16. 21:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hány pontod volt ha megkérdezhetem ??
2014. júl. 16. 23:07
 12/18 anonim ***** válasza:
420 azt hiszem és tavaly 424 vagy 425 volt a pont. Már nem emlékszem.
2014. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
aha , igen akörül volt bár én nem Pestre készülök és 410pont felett vagyok, idén talán összejön Pécs
2014. júl. 16. 23:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt vannak az átlagok összevetve a tavalyiakkal

Idén: biosz:60,78 kémia:60,85 fizika:69,35

Tavaly: biosz:65,17 kémia:60,20 fizika:65,33

Ez alapján alighanem összejön neked Pécs. :)

Én POTE-s vagyok, és szerintem nagyon jó az egyetem. :)

2014. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kicsit aggasztó hogy a fizika ennyivel jobb lett a tavalyihoz képest de talán a többség nem azt választotta ...a biosz azért sokat esett, a kémia pedig hozta a tavalyit ezek alapján nagyon reménykedek hogy stagnál idén a ponthatár Pécsen :/
2014. júl. 17. 12:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon kevesen mennek fizikával orvosira, szerintem ne aggódj.
2014. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kémia emelten 3450 en fizika emeltszinten 1410envalahányan érettségiztek ... Igen ebben bízok én is hogy a fizikások között sok a mérnök és egyéb hasonló terültekre jelentkező ...orvosis csak "elszórtan akad ":D A kémiásoknál azért szerintem a többség orvosis és a vegyész meg tanár és hasonlók szorúlnak háttérbe... Jah és a három átlagot összeadva a tavalyihoz képest egy TIZEDES a javulás ....nah most már csak maradnak a tavalyi ponthár közelében :D (kopp kopp kopp) :D
2014. júl. 17. 12:35
 18/18 anonim ***** válasza:
PTE-re felvesznek
2014. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!