Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon gáz ha lány létemre...

Nagyon gáz ha lány létemre érdekel az informatika?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és nagyon érdekel az infó, de ugye ez inkább ilyen fiús dolog. Szóval nem fognak lenézni, h pl lányok nem értenek hozzá meg ilyenek?


Ja, és bocsi ha rossz a kategória, nem nagyon tudtam eldönteni, h mi lenne megfelelő?



2014. júl. 18. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, vannak kocka lányok is. Az informatika baromi tág terület amúgy.
2014. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Egyáltalán nem az.
2014. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!! Ezt sürgősen felejtse el mindenki, hogy lányoknak informatikával foglalkozni "gáz", és az összes többi ilyen szexista baromságot, ez hülyeség, mindenki azzal foglalkozik amivel akar! Ha szereted, csináld! És ne hagyd, hogy ostoba sztereotípiák eltérítsenek attól, ami érdekel. Igenis lányoknak is lehet, bárkinek bármit lehet, amihez kedve és tehetsége van, nemtől függetlenül.


Egyébként pont nemrég láttam, hogy a Prezi indított egy programot a témában, nézd meg! :) coding-girls.com/

2014. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Női informatikusokat is szívesen látok. Örülök ha egy lány megérti amit mondok. Örülök akkor is, mikor egy közeli boltban nő szolgál ki és látom rajta, hogy ért hozzá.
2014. júl. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy nő telepítette újra a gépem, fiú léttemre nem tudtam én se, de még a szomszéd se ! (ő is fiú)

szóval csak nyugodtan :)

2014. júl. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :)

Megy a zöld kéz minden válaszolónak.

2014. júl. 19. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hidegburkoló akarnál lenni, még abba is bele kéne törődnie a környezetednek! Én több informatikus, programozó nőt ismerek, mint férfit! :D
2014. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Manapság már nincs olyan, hogy női meg férfimunka!
2014. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!