Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételivel szeretnék...

Zoocox kérdése:

Pótfelvételivel szeretnék távoktatásos rendszerű gazdaságinformatikusi képzésre jelentkezni. Két iskola között hezitálok. Melyik mellett milyen érvek szólnak?

Figyelt kérdés
Wekerle Sándor Üzleti Főiskola Bp Jázmin utca, vagy Gábor Dénes Főiskola Kelenföld közelében lenne jobb megoldás? Mit lehet tudni ezekről a sulikról? Döntésben szeretném kikérni véleményetek. Kérem, építő válaszotok! Köszi.

2014. júl. 22. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ez a két opció közül lehet választani? Nem akarlak elkeseríteni, de az egyik rosszabb, mint a másik..
2014. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Maga a gazdinfo sem tűnik egy értelmes választásnak.
2014. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kiábrándító válaszokat. :D Picit kiegészíteném a kérdést, mivel fontos lehet. Jelenleg 36 éves vagyok családdal (3 gyerek), gépésztechnikummal (nem akarok gépészmérnökire menni, korábban Dunaújvárosban két szemeszter erejéig voltam). Van egy jó állásom egy nagy vállalatnál. A gazdaságinformatikusi képzésre azért esett a választásom, mert cégünknél az informatika, a VIR (vállalat irányítási rendszer), kontrolling, és egyéb gazdasági folyamatok is jelen vannak. Ez a szak egész átfogónak tűnik. Egyébként Tolna-megyei vagyok. Nekem nem az a célom, hogy egy ELTE szintű suliban két szemeszter után repüljek. El is akarom végezni (jó, nem egy szakoktatói a cél). 342 pontom van. A feleségem matek tanár ;). Ha ez a szak véleményetek szerint gáz, akkor mit javasoltok a fentiek alapján?
2014. júl. 23. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Én meg 37 vagyok, szintén családdal, gépészmérnök képzésen és úgy tűnik sikerülni is fog, a második félév után 77 kreditem van.

A gazdinfóval csak annyi a gond, hogy a mérnökinfóból kivették a hardveres tárgyakat és telenyomták felesleges gazdasági katyvasz (bullshit, szarpofozás vagy akárhogy nevezhetjük) tárgyakkal.

2014. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel tolna megyei vagy én a pte gazdinfót javasolnám. 70%-ban proginfó és a maradék közgázas tárgyakat pedig a ktk-s oktatók tartják, akik elég jók országos szinten is.
2014. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!