Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik megoldás? Jelentkeztem...

Létezik megoldás? Jelentkeztem MSc-re és mivel kitűnő a Bsc a diplomám, szinte tuti, hogy felvesznek. (de ma úgyis kiderül). Nos a munkahelyem nem enged el tanulni, pedig 10 napot + a vizsgákat érintené. Akkor szalasszam el a lehetőséget?

Figyelt kérdés
Azért ne tanuljak tovább, mert most nem enged el a munkahelyem? Ha felmondok (amúgy tök jó helyem van és nem akarom elveszíteni), akkor meg a mai világba nem tudok elhelyezkedni...tud valaki erre egy megoldást?

2014. júl. 24. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hasonló cipőben vagyok abból a szempontból, hogy jelentkeztem MSc-re elég sok pontom van (4-es diploma, max pontos szóbeli és 5 többletpont), a munkahelyemhez kapcsolódna a szak (de nem a jelenlegi beosztásomhoz, ahhoz jó a BSc-m is) Elengedni nem fognak, max ami saját szabimból kijön valahogy megoldom ha tudom.

Én úgy tervezem hogy még ősz közepéig tudom csinálni aztán felmondok...mert nem biztos hogy lesz lehetőségem máskor tanulni. Mi van ha megváltozik az állam szemlélete és pl. csak fizetősön lehet a szakot tanulni (volt már erre példa ugye). Mi a biztosíték hogy nem kérnek egy nyelvvizsga helyett jövőre kezdőktől 2-t, vagy ha sosem lesz olyan munkahelyem ami támogatna a tanulásban akkor sosem lesz egyetemi szintű diplomám, pedig a képességem meglenne rá..

Csendben mondom még húzzál időt néhány hónapig..aztán ha nem megy másképpen mondjál fel. (eleve olyan nagyon jó hely nem lehet ha nem támogatnak ennyivel téged hogy elengednek pl. fizetés nélküli szabira konzultációkra meg vizsgákra)

2014. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!