Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika levelező tagozaton...

Anglisztika levelező tagozaton milyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyelvszakot levelezőn nem szabad csinálni.
2010. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más lehetőségem nincs a gyenge pontszámom miatt.
2010. febr. 9. 20:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként, szerinted miért nem szabad?
2010. febr. 9. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert bárhogy is telejsítesz a többi tárgyból, nyelvgyakorlatod (más néven stílus gyakorlat) ha van is, nem sok. Én nappalin csináltam meg (Pázmány); volt két nyelvvizsgám a 3 év alatt, és a levelezősök és estisek az elsők között buktak mindig, de velük beszélve ők is tisztában voltak vele, mennyivel rosszabbak az esélyeik. Ráadásul az én nyelvgyakorlat tanárom is mondta, hogy nagyon rossz véleménye van a levelezős képzésről, mert egész egyszerűen nem tudnak jól angolul.


Ha tényleg semmilyen más megoldás nincsen, akkor szerezz be egy NAGYON jó nyelvtanárt, és mellé vedd fel a kapcsolatot nappalisokkal, hogy naprakész legyél a nyelvvizsgákkal kapcsolatban. (pl. tudj meg mindent róluk, szerezzd be a nappali előadásokon leadott anyagokat is stb.)

2010. febr. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!