Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van-e olyan személy aki tud-e...

Bence989 kérdése:

Van-e olyan személy aki tud-e nekem segíteni abban hogy 16 éves múltam kijártam a középiskolai 9. osztályt de megbuktam és otthagytam az iskolát! Helyette valamilyen tanfolyamot, okj.. Stb. szeretnék elvégezni! Valaki tud ilyet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10


személyes baráti körömben kb 8 ember van aki diplomás és nem diplomás munkát végez.


" ez nem adott annak, akinek csak egy szakmája van érettségi nélkül."


Újabb szűk látókörű ember. Mert ugyebár sikeres ember csak diplomával a kezében lehet valaki,vízszerelőnek pl nem lehet soha a büdös életben jól menő vállalkozása? Ja, hogy szerinted hiába van olyan vállalkozása, ahol 150en dolgoznak neki, ettől függetlenül egy senki, mivel nincs diplomája?!


Villanyszerelő és asztalos is csak egy csóró semmirekellő lehet diploma nélkül.


Hol lennétek ti diplomás "értelmiségiek" ha nem lennének szakmunkások kik összehordják és megépítik azt amit ti elfogyasztotok?!

2014. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ja, mert egy diplomás sosem épít, sosem alkot olyat, amit mások használnak. És még Te beszélsz szűklátókörűségről?


A többire meg nem reagálok, mert csak Te magyarázod bele a szavaimba, abszurd logikai következtetésekkel. (hogy legalább ezt értsd: attól még, hogy egy megjegyzéseddel szemben védtem a 6. válaszolót, nem jelenti, hogy minden szavával egyetértenék. Remélem, ennyit sikerült felfognod.)

2014. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!