Pszichológia PTE ?

Figyelt kérdés

Erre a szakra/képzésre szeretnék majd jelentkezni, Pécsre (BTK-ra) és nem tudom, mire számíthatok a (ha egyáltalán van ilyen) felvételin. Miből áll?

Szerintetek érdemes erre jelentkezni?

Előre is köszi a válaszokat! ^^



2014. júl. 31. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincsen külön felvételi, a központi felvételizés működik, amiről a felvi.hu honlapon tudhatsz meg többet. Nincs alkalmassági (sajnos), és semmi ilyesmi, szóval erre nem kell rákészülnöd.

Ha érdekel a pszichológia, és szeretnél ezzel foglalkozni hivatásszerűen, akkor ajánlom. Ha csak kellene egy diploma valami érdekes témában, akkor semmiképpen ne ide menj. Nagyon sokat kell tanulni, nem csak az egyetem alatt, hanem utána is, egész életedben.

Én ugyan nem Pécsre járok pszichológiára, de van ott is barátnőm, ő nagyon szereti az ottani képzést.

2014. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképp jelöld be a Károlin is ezt a képzést, mert ott a legjobb! Én nem járok oda, de nekem csak dicsérik azt a képzést, bár rosszakat is hallottam arról az egyetemről, de pszichológiából a NUMBER1 Magyarországon. Pécs amúgy remek város és az egyetem is klassz, érdemes odajárni!
2014. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!