Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A földrajzi szakon menne a...

A földrajzi szakon menne a matek, ha az érettségim 28% lett matekból? Mennyire nehéz? Sajna és nagyon hülye vagyok matekból, de ide vettek fel, és félek elkezdeni.

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 11:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2014. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Álljunk csak meg egy percre. Mi az, hogy muszájból jelölted meg? Szüleid kényszerítettek rá, vagy ez volt az utolsó helyen jelölt és a többire nem vettek fel? Nem volt más szak ami tetszik?


Ha nem érdekel a földrajz, ne állj neki, mert nem fogod szeretni. Inkább csinálj két éves OKJ-t mialatt átgondolod mégis mi szeretnél lenni. OKJ után még mindig bőven van idő főiskolára/egyetemre.

2014. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
mert ez volt az a szak, ahová nem kellett emelt érettségi, és nem gondoltam át jól a dolgokat.. mostmár nagyon bánom, de félek, ha elkezdem, akkor nem menne a matek ilyen tudással.. még nyelvvizsgám sincs és pénzünk se nagyon. így nem akarok szórakozni ész nélkül.. :( Ha OKJ-t abból is mit kellene tanulnom..? Még mindig nem tisztult le bennem, mi szeretnék lenni.
2014. aug. 5. 18:15
 14/17 A kérdező kommentje:
Debrecen
2014. aug. 5. 18:15
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsődleges feladat, hogy eldöntsd, hogy mivel akarsz foglalkozni. Felesleges itt a matekról beszélni, ha maga a szak se a szíved vágya. Semmi értelme valami olyat elvégezni, amit nem is akarsz igazán!
2014. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű, de most akkor mihez kezdjek, hogy meg is éljek majd? Ezt a nehéz eldönteni!
2014. aug. 5. 20:23
 17/17 anonim válasza:
Most nézem, pont két éve volt az utolsó válasz. Végül, hogy döntöttél?
2016. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!