Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindent jól csináltam a...

Mindent jól csináltam a pótfelvételi jelentkezésnél? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most jelentkeztem pótfelvételivel az e-felvin az Óbudai Egyetemre, de félek hogy valamit nem jól csináltam, nem kaptam még semmi visszajelzést hogy minden adatot megadtam-e.


-Mindent kitöltöttem mindegyik rész zöld pipa, kivéve a középiskola eredmények, mert nálam biztos hogy az érettségiből több pontot kapok, így azt nem töltöttem fel.


-Feltöltöttem az érettségi bizi-t a képek közé, illetve a nyelvizsgámat, meg az átutalási bizonylatot.


-Elutaltam a pénzt


-Kinyomtattam, aláírtam és elküldtem(ajánlottan) a hitelesítési bizonylatot.


De semmi visszajelzést még nem kaptam, félek hogy a határidőig valamit kihagytam és nem jeleznek vissza.


Szerintetek kihagytam volna valamit?


Köszi előre is!


2014. aug. 5. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a tanulmányi eredményeket is feltölteném, biztos, ami sicher.
2014. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!