Előfordul veletek, hogy főiskolán/egyetemen egy félévben nem lesz meg minden tárgy, amit felvettél?

Figyelt kérdés
Mérnöki szakra járok, szóval a vizsgák néha nagyon függnek attól, hogy a tanárnak milyen napja van (bedobja-e a régi feladatsorát, vagy újat talál ki), plusz ugye az egész fél éves készülés is fontos lehet. Eddig minden fél évben "elmaradt" egy tárgyam, amiket már behoztam, de sajnos most sem sikerült egy. Nehogy félreértsetek, nem bulik, ivás, meg ilyenek miatt nem tanulok rá, csak amikor van egy héten 6-7 zh-m, akkor van, hogy egyre már semennyi idő nem jut sajnos. A többi tárgyam mindig 3-4-5-ös körül mozog. Igyekszem mindig azokat megcsinálni először, amikre épül valami. Amik viszont egyedülállóak :), azokat "hagyom el". Mással is előfordul ez? Vagy nekem rossz a tanulási stratégiám?
2010. jan. 12. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is mérnök hallgató vagyok, nem tartom magam rossz tanulónak, de rám is pikkelt az egyik tanár. Nem is foglalkoztam emiatt a tárggyal, úgyse lett volna esélyem. Jövőre felveszem máshoz, mondjuk kések emiatt egy évet, már most biztos.
2010. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A matekom nem sikerült és erre épül a mechanika is, ugyhogy két tantárgyat sem tudok felvenni a következő félévben.Reménykedem azonban, hogy a mechanikám 3-as lett és azért valamilyen módon csak engedélyezik, hogy felvegyem.
2010. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!