Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemi szak, biosz,...

Brigi ^^ kérdése:

Melyik egyetemi szak, biosz, pszichológia, angol fakttal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint sokan mások, én is most állok az egyetemi szakválasztások előtt. Nagy gondban vagyok, hogy hova menjek, mit tanuljak, ami majd később meghatározza a munkámat, a jövőmet.

Eddig biztos voltam a dolgomban, hogy pszichológiát szeretnék tanulni, de ez az utóbbi hónapokban megváltozott a tömegképzés és a kevés munkalehetőség miatt.

Most nézelődöm más irányokba. Gyógypedagógián, környezetvédelmi mérnökön, biológuson, illetve az általános orvosin is gondolkodom, de egyik sem az igazi.

Munkám során szeretnék (embereken) segíteni, jó munkalehetőségeket találni, fontos, hogy munka mellett maradjon majd időm a családomra, és egy jobb fizetés sem utolsó szempont.

Érettségit tervezem emelt szinten bioszból és német nyelvből, az orvosi miatt kémia emelteznem is kellene, de őszintén szólva a kémia sem megy, az orvosi sem vonzz kellőképpen.

Tudnátok segíteni, szakokat ajánlani, ami esetleg így névtelenül is hozzám illő lenne?

Köszönöm a segítséget.



2014. aug. 25. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógia
2017. jan. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Képalkotó diagnosztika
2017. jan. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!