Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb állás és miért? Többi lent

Figyelt kérdés

Még van időm eldönteni hogy melyik szakmát tanulom majd ki..és 3 teljesen különböző munka közül szeretnék választani

-tetoválós (mert imádok rajzolni és meg is van hozzá a tehettségem)

-vegyészmérnök

-ügyvéd

Na szóval melyiket ajánljátok?

Segítségeteket előre is köszönöm :)



2014. aug. 31. 00:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah és a fotóson is nagyon gondolkodom...és 7.es vagyok
2014. aug. 31. 01:04
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem az ügyvéd ezek közül. Magas presztízse van.

Mérnöknek még mindig ciki lenni.

A tetoválós meg nem egy kategória a fentiekkel.

2014. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tetoválás mellé simán mehet akkor tervezőgrafikus,és többi grafikus szak is,és ez mellett mehet a tetoválás. :)
2014. aug. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

szerintem ügyvédnek gáz lenni, mérnöknek nem, milyen hülyeség az, hogy ciki mérnöknek lenni?

Szóval legyél az majd, ami akarsz, hozzám a mérnöki szakmák állnak közel, tetoválásból nem tudom, mennyire lehet jól megélni, szerintem nehéz kitűnni a szakmában.

2014. aug. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Mert sosem volt elismert, ha azt mondod "szia! gépészmérnök vagyok" vagy "hééé! vadgazdamérnök vagyok".
2014. aug. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
(ellenben: szia! jogász vagyok! már mást vált ki)
2014. aug. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sosem volt elismert? Dehogynem, mindig is az volt. Főleg vidéken számított nagy szónak, ha valaki mérnök (vagy ügyvéd) volt. Egyébként meg attól jó egy szakma, hogy a te zavaros elképzeléseidben mi "megbecsült"? Egyébként érdekes, az ismerőseim nagy része az ügyvédeket vagy nem kedveli, vagy le is nézi (én becsülöm őket, hogy annyi mindent megtanultak, de a szakmájukat ettől még nem szeretem).
2014. aug. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök szerintem, a tetoválós pedig mehet mellette hobbiként, ügyvéd ne legyél.
2014. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek..megfontolom őket. :)
2014. aug. 31. 09:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezt senki se írta, de:

A tetoválást most hagyjuk, ha meg van hozzá a tehetséged.

A többi kettő közül így válassz: humán vagy reál beállítottságú vagy inkább?

Mert az ügyvédnél sok mindent meg kell tanulni, ha jól megy a töri akkor válaszd, plusz ha érdekel a sok törvény, amit tudnod kell majd.

Vegyészmérnöknél meg: kémia-matek. (fizika). Ezeket a tárgyakat gondold majd át, hogy mennek-e.

2014. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!