Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a legjobb állás amit...

Mi a legjobb állás amit manapság érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Olyat keresek amivel angol nyelvterületen el tudok helyezkedni. Az se hátrány ha jól fizet. :D


Jelenleg 12.-es vagyok, ez az utolsó évem a középsuliban, érettségi, pályaválasztás...

Informatika szakra járok, de nem mindenképpen szeretnék ezek a területen maradni. Más is érdekel.


Ehez kéne egy kis segítség.


2009. júl. 30. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ugye attol fugg, hogy mivel foglalkoznal szivesen. Informatikaval egyebkent nagyon konnyu Ny-Europaban elhelyezkedni, igy szerintem az kapasbol jol menne. Es nem utolsosorban jol is fizet.
2009. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak rájöttem, hogy mégse tetszik annyira a programozás, mint ahogy azt 9.-ben gondoltam ^^

érdekel az informatika de akkor inkább a hardveres rész

2009. júl. 30. 13:28
 3/4 A kérdező kommentje:
nem akartam már új kérdést indítani, de most az lenne a kérésem hogy adjatok valami ötletet ami az informatikához kapcsolódik. mit tanuljak?
2009. aug. 5. 18:23
 4/4 anonim válasza:
Szerintem közgazdász diplomával rengeteg lehetőséged van, persze ahhoz az kell, hogy jó nevű egyetemen szerezd meg (pl. Corvinus), illetve legyél talpraesett, határozott jellem. Ha nagyon kiműveled mellé az angolt, a határ csak a csillagos ég. A közgazdász egy nagyon átfogó diploma, rengeteg helyen el lehet helyezkedni vele (ennek ellenére azért érdemes mondjuk pénzügyre vagy számvitelre szakosodni, ami tényleg hasznosítható), és sok multinál arra is van lehetőséged, hogy külföldön dolgozz egy ideig, ahol ha beválsz, nyilván az sem akadály onnantól, hogy véglegesen kint dolgozz. Ha megnézel különben egy álláshirdető portált (pl. profession.hu), rájössz, hogy szinte minden 2. hirdetésben gazdasági szakembereket keresnek (a hirdetések másik felében meg informatikusokat, megtűzdelve néha 1-1 mérnök-hirdetéssel).
2009. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!