Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás avagy 'mi...

Továbbtanulás avagy 'mi legyek ha nagy leszek' kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretnék segitséget kérni, mert teljesen elakadtam. 16 éves vagyok, de még mindig semmi tervem, hogy mivel foglalkozzak a későbbiekben..

Nagyon szeretek sportolni, matekhoz és fizikához pedig jó fejem van, angolom viszonylag jó (kb 1 év és folyékony lesz) és rajzolni is tudok úgy-ahogy. Viszont nem szeretnék irodai munkát se. Tudnátok irni pár lehetőséget, hogy milyen munkák lehetnének jó nekem?

Jelenleg Angliában élek már egy éve. Kérlek segitsetek mert ebben az évben már döntenem kell!

16/L



2014. szept. 2. 19:25
 1/6 anonim válasza:

Esetleg mernok? Vagy epitesz? A matematika es a fizika miatt.

Ezek tetszenenek?

2014. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen adottságokkal szerintem egyértelműen valamelyik mérnöki pálya, talán a gépészmérnök lenne a legjobb választás.
2014. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Építészmérnök, építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök... nézz utána, melyik milyen, és dönts.
2014. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mérnök! Ez egyértelműen ideális, és még össze is jöhet... Esetleg a sport miatt, + ha érdekel még rendőr is lehetsz. Ott ha jól tudom matek+irodalom, v töri, v tesi az érettségi tárgyak, szal. + Különböző vizsgákon kell átmenned, pl. fizikai (mármint testi erő), meg pszichológiai (itt téged vizsgálnak) De azt nem tudom, hogy maga a munka milyen, ha mondjuk bűnügyi nyomozó vagy, mert egyes "legendák" szerint szinte csak irodai munka...
2014. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.! :)
2014. szept. 5. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Na és sikerült valamit választani? :)
2014. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!