Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kétségbe vagyok esve, mit...

Kétségbe vagyok esve, mit tegyek, hogy lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Végzős diák vagyok,nagy álmom az,hogy bekerüljek a gyógyszerészetire,ezért biológiából és kémiából fogok emeltezni. Tavaly csináltam egy előrehozott angol érettségit. Kicsit kételkedek magamban,hogy sikerülne-e,de megpróbálok beleadni mindent. Anyukám nyaggat,hogy nyelvvizsgázzak,mert többletpontot ér. De ha elérném emelt szinten a 45%ot,akkor 50-50 pontot kapnék,és úgy érzem,hogy most elkezdeni felkészülni a nyelvvizsgára sok lenne. Mit csináljak? Vállaljam be a nyelvvizsgát is? 18L
2014. szept. 4. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
csak 1x számít a többletpont emelt érettségiért nem?
2014. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az angol érettségid emelt? Egyszerre nem lehet többletpontot kapni egyazon nyelv miatt, tehát hiába van nyelvvizsgád, ha van emelt érettségid az adott nyelvből, csak az egyiket fogják nézni, nem adják össze.
2014. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,az angol érettségim középszintű.
2014. szept. 4. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Max 100 többletpont lehet, azt a két emelt le is fedi. amiatt nem kell nyelvvizsgázni. Ettől függetlenül nem árt, mert a diplomához úgyis kell.
2014. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,nyáron szeretnék nyelvvizsgázni,mert ez így egyszerre sok lenne,csak Anyukám erőlteti,hogy csináljam,hiába mondom neki,hogy ez sok lenne,az mondja meg tudnám csinálni..
2014. szept. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!