Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Mi illene hozzám? (:

Mi legyek? Mi illene hozzám? (:

Figyelt kérdés

Lany vagyok, 11.-es gimnazista :) Altalanos suliban vegig kituno voltam. Kilencedikben a foldrajz negyes lett. Tavaly evvegen ket negyesem volt, az angol es a kemia. Iden nyelvi evem van, tavasszal elorehozottan erettsegizem nemetbol es informatikabol. Ezeket nagyon szeretem, es nagyon jo is vagyok beloluk. :) Ami meg jol megy az a matek, emelt faktra jarok belole. Ami egyaltalan nem.az erossegem az a kemia, illetve az angolt sem annyira szeretem, de tanulom, mert kell :D

Nem igazan tudom merre menjek tovabbtanulni..

Eleg kozvetlen es mosolygos vagyok, es rengeteget tudok beszelni. Olyan munkat szeretnek, ahol folyamatosan emberekkel kell foglalkoznom. A gyerekeket is imadom, es altalaban ok is imadnak engem, jol kijovok veluk :)


2014. szept. 13. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ajánlhatnám az óvodapedagógust, de ezt a tudást kár lenne elpazarolni erre. Inkább pénzügyi szakokat, illetve hasonló reál szakokat javasolnék, de ezt neked kell eldöntene, mert nem ismerünk annyira, egy ilyen szöveg alapján, hogy döntsünk helyetted.
2014. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!