Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szinyei Merse Pál Gimibe...

A Szinyei Merse Pál Gimibe szeretnék menni, angol szakra, de nagyon rossz vagyok angolból, felvehetnek kezdőbe?

Figyelt kérdés
Tényleg szinte semmit sem tudok, a nyelvtanról inkább ne is beszéljünk.. Tehát lehetséges attól még hogy felvegyenek angol kezdőbe? 14/L
2014. szept. 13. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
De mért akarsz angol tagozatra (nem szakra, az az egyetemen van), ha általánosban képtelen voltál megtanulni az angolt. Nyelvi tagozatra jó nyelvérzékű embereket vesznek fel, és gyorsan haladnak nagy mennyiségű anyaggal. Korrepetálásra nem alkalmas a nyelvi tagozat.
2014. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem képtelen voltam megtanulni az angolt, hanem a tanárunk tanított rosszul.. Az egész osztálynak pont ugyanannyi tudása van mint nekem, vagy még rosszabb. De azért köszi a bíztatást..
2014. szept. 14. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!