Lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok gimnáziumban, és nagyon sokat betegeskedem, amióta megy az iskola be se tudtam menni és egy csomó mindenről lemaradok. Ez lehet indok hogy magántanulói státuszt kérvényezhessünk? Vagy indok nélkül is az lehetek? 17/F

2014. szept. 14. 23:09
 1/2 anonim válasza:
Orvosi papír kell arról, hogy olyan betegséged van, ami miatt nem tudsz bejárni. Tavaly velem is ilyesmi gond volt, nagyon sokat hiányoztam, de nem volt konkrét papírom. Végül az iskola igazgatójához kellett fordulnunk, hogy igazoljon pár napot, különben évet kellett volna ismételnem (ráadásul végzős voltam :/) Lehet, hogy van más mód is rá, de ezt az iskolától kéne megkérdezni, az a biztos. Remélem jobban leszel és betudsz járni, mert nehéz otthon készülni a vizsgákra.
2014. szept. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazándiból nem kell indok, mert alapból jogod van hozzá, de egy orvosi papír alátámasztja. Az igazgatóhoz kell beadni egy kérvényt, viszont akkor félévenként minden tantárgyból vizsgázol.
2014. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!