Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az utóbbi időben egyre inkább...

Az utóbbi időben egyre inkább érdeklődöm az óvodapedagógia iránt, a jelentkezés pedig hamarosan kezdődik. Lenne egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban, aki már megjárta ezt az utat, segítene ebben?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt, ahol részletesen írnak, mit kell tudnom az alkalmassági vizsgán. Úgy tudom, írnom kell majd egy motivációs levelet. Ezt a levelet a vizsgára kell magammal vinnem? Továbbá érdekelne, hogy szükségem lesz-e orvosi alkalmasságira, hogy a hallásommal, látásommal minden rendben és nem szenvedek fertőző betegségtől. Ha igen, ezt az orvosi igazolást a felvire kell majd feltöltenem vagy csak elég, ha magammal viszem a vizsgára? Még valami: 20 nép-, illetve műdal közül kell választanom majd és elénekelnem azt hiszem kettőt, ezeknek a címéről még vizsga előtt levélben tájékoztatnak, vagy számítanom kell arra, hogy bármilyen 20 dal lehet, amit elvileg ismernem kell? Köszönöm előre is, ha kapok válaszokat. :) Keresgélek neten, de erről részletesebb infót egyelőre nem találtam.
2014. szept. 15. 12:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam minden kérdésemre a választ. :D
2014. szept. 15. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!