Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanítónő szeretnék lenni, de...

Tanítónő szeretnék lenni, de nem tudom melyik főiskolára vagy egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem. Igaz kihagytam így egy évet de szeretnék tanítónő lenni. Csak nem tudom hogy is induljak el. Miskolcon lakom. Itt van ilyen lehetőség tudja esetleg valaki ? Vagy hogy ott milyen színvonalon folyik az oktatás ? És mi kell hozzá ? Jelenleg dolgozom így tudnám finanszírozni a sulit ezért is szeretnék beiratkozni. Lehetőleg estin vagy levezőn tanulnék. Az érettségi átlagom, 2,6 sajnos. Ami elég rossz. De remélem estin vagy levelezőre felvennének. Nem baj ha fizetős. Ha valaki tud segítsen. Vagy ha a tanítónő szakra nincs esélyem ezzel az átlaggal akkor esetleg tudtom valami más szakot is ? Köszönöm.
2010. jan. 19. 17:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szeretnék mindenképp.. na meg a bevitt pontokat növelni.ha jól értelmeztem az eddigieket nyelvvizsgával is lehet többlet pontokat elérni .. megpróbálom a maxot kihozni magamból.. fiatal vagyok még nem vagyok elkésve és nem akarok semmit elkapkodni.. csak szép lassan..
2011. júl. 20. 20:01
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak.. sok sikert :) és kitartást :)
2011. júl. 20. 20:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Ó köszi :) Én voltam az is aki kérdezte, mizujs Veled. Neked is sok sikert a jövődre nézve, remélem összejön amire vágysz! :)
2011. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszike ;) :)
2011. júl. 21. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!