Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kommunikáció és média, anglisz...

Kommunikáció és média, anglisztika vagy nemzetközi kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt állok és tanácstalan vagyok, nem tudom eldönteni melyik szakot válasszam. Sok hasonló kérdést illetve válaszokat olvastam, de igazából nagyon elbizonytalanodtam. Melyiket érdemes választani? Vannak itt esetleg olyanok akik ezeket a szakokat végezték vagy ismerőseik? Leírnátok személyes tapasztalataitokat a szakokkal kapcsolatban? Előre is köszönöm.


17/L



2014. szept. 16. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
egyiket se válaszd, nem érdemes
2014. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anglisztikás vagyok. Így két hét után nem tűnik olyan nehéznek, de az majd úgyis inkább a vizsgaidőszakban dől el. Majdnem minden óra angolul van, olyan tárgyaink vannak mint pl. Angol nyelvgyakorlat, angol irodalom, angol nyelvészet, írástechnika, de lesz angol töri meg hasonlók is. Nekem eddig tetszik. Vannak lehetőségek a szak után, pl. tolmács mesterképzés, de még nem tudom hogy mit is fogok csinálni, pontosan mit is lehet diploma után. A nemzetközi tanulmányok gazdasági szak, ott úgy tudom van matek is, a másik kettőn nincs. Ha van még kérdésed, írhatsz :)
2014. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod :))
2014. szept. 16. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Egyik sem, anglisztikán túlképzés van a másik kettő pedig büfészak.
2014. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem érdemes ezeket a szakokat választani :( A komm-ot elvégeztem, de most teljesen más területen dolgozom, nem lehet vele elhelyezkedni. Az anglisztikát akkor érdemes elvégezni, ha mondjuk angol tanár szeretnél lenni, akkor biztosan lesz munkád, de más lehetőség nincs benne túl sok. A nemzetközi kapcsolatokról nincs tapasztalatom, de én lehet, hogy valami közgázosabb képzést választanék helyette, ha nem ijeszt meg nagyon a matek.
2014. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. téved!

anglisztikával már nem lehet tanár !

2014. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!