Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakokat/főiskolákat...

Milyen szakokat/főiskolákat kereshetnék?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11. évfolyamos egy közgazdász iskolában, ügyvitel szakon. Fogalmam sincs milyen irányban induljak tovább. Gondoltam gazdasági egyetemre, de nem vagoyk olyan jó tanuló (3-as vagyok nagy átlagban) hogy bekerüljek egyetemre. Nincs már olyan sok időm eldönteni hogy hogyan tovább, de szeretnék ötleteket kérni hogy ti mit tanácsolnátok. Olvasgattam OKJ-s szakokról is. Szakma nélkül fogok végezni, csak egy érettségit és egy szakmai érettségit kapok majd jövőre.

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. szept. 27. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs milyen irányban induljak tovább. "


- Akkor miért keresel szakot? Még azt sem tudod, egyáltalán szükséges volna-e egyetemre.

2014. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először döntsd el, mit csinálnál.
2014. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp tovább szeretnél tanulni, olyan szakmát vagy egyetemi szakot keress, ami érdekel és/vagy tudod, hogy képes lennél rá.
2014. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

okj "akármilyen asszisztens vagy ügyintéző"= munkanélküliség

okj de konkrét kétkezi szakma az rendben van

De nem írtad mivel foglalkozol szívesen, milyen tárgy megy könnyebben, jó-e a kézügyességed kreativitásod stb..

Ha felsőoktatás akkor bírád e az egyetemet/fősulit?

Azért vagy 3-as mert nem sokat tanulsz, de jó képességed van vagy szorgalmas vagy de ennyi telik tőled.

2014. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!