Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti tagozaton érettségi?...

Esti tagozaton érettségi? Kinek mennyibe került egy évre? Milyen tantárgyak vannak?

Figyelt kérdés
Csak a 12. hiányzik, most hagytam abba, szeretnék átmenni esti tagozatra.

2014. okt. 7. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 12.-es árat pont nem tudom, mert nálunk abban az évben csak a vizsgadíjat kell fizetni, én még nem tartok ott. Ez azt hiszem, 15 ezer forint, a minimálbér 10- vagy 15 százaléka, már nem emlékszem, keress rá. Az emelt drágább, talán 25 ezer. A többi évben 15 ezer ft a tandíj.

Van matek, angol, történelem, magyar nyelvtan és irodalom, kémia, fizika, földrajz, biológia. Viszont (nálunk) a nem kötelező érettségi tárgyakat csak 2 évig tanítják, tehát a választott tárgyadat magadnak kell tanulnod, mert nincs fakultáció sem. De simán teljesíthető, én két tárgyat emelten tanulok önállóan.

2014. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tantárgyanként fizetni kell?
2016. szept. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De köszi -
2016. szept. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!