Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén érettségizem, és még...

Idén érettségizem, és még bizonytalan vagyok a tiovábbtanulással kapcsolatban. Tudnázok tanácsokat adni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Régi nagy kedvencem a földrajz, és ezért azt tervezem, hogy azzal tanulok tovább. Sokaknak mondom is, hogy föcivel mennék egyetemre, és mindenki azt mondja, hogy az nem ér semmit, meg munkanélküli leszek... Azonban én ezt szeretem, ez érdekel és más elképzelésem egyelőre nincs továbbtanulással kapcsolatban. Nem tudom hogy azt olyan szakot válasszak, amit szeretek (föci), vagy valami mást ami lehet hogy nem jön be annyira, de jobban el lehet vele helyezkedni.

2014. okt. 12. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Próbálj meg vsésmilyen természetvédelmi,vsgy környezetvédelmi szakot.Bár a körny mérnökin sok a kémia és a matek.
2014. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az unokatestvérem földrajz szakon végzett,ha gondolod megkérdezhetem részletesen mire ment vele :) írj privit ha érdekel!
2014. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik csoporttársnőm is földrajz szakon végzett, sajnos semmire sem jutott vele. :/
2014. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.! Fontos kérdés: Földrajz alapszakon (Bsc) vagy valamilyen Msc-t (mesterképzést) végzett?


kösz a válaszokat

2014. dec. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!