Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek lenne érdemes tanulnom?

Minek lenne érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Most vagyok kilencedikes, és minél előbb elszeretném dönteni, hogy mégis hová tovább. Ne írjátok azt, hogy van még időm, mert már nincs annyi, mint gondolnánk.

Ami szóba jöhet nálam az a fizika, az informatika, és a matematika. A nyelvek is jól mennék, és a későbbiekben külföldön szeretnék dolgozni, élni. A történelmet, földrajzot szeretem, de ezekkel nem szívesen foglalkoznék. A kémiából is egyre jobb vagyok, de a biológia az, ami annyira nem megy. Szóval inkább a reál tárgyak felé húzok, a humán tárgyak mennek, de nem szeretnék később ezekkel foglalkozni.


2014. okt. 12. 20:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!