Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kémiából akarok majd...

Ha kémiából akarok majd érettségizni akkor mivel az csak 2 éves tárgy ezért nekem azt a két évet nézik?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Mivel ez két éves tárgy,ezért valószínüleg nem tudják a 3. évi eredményt nézni,ez szerintem evidens
2008. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Viszont ha továbbtanulási szándékod van vele, akkor vedd fel faktnak, és emeltszintűzz. Én mondjuk akkor már a földrajzot választanám, bár kinek mi megy könnyebben, ha csak az érettségi letudásáról van szó
2008. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt tudják nézni :) járj faktra, és mivel csak 2 éves előrehozott érettségi ként meg tudod csinálni, és mikor végzel eggyel kevesebb lesz, vagy választhatsz másikat is :) Én is igy csinálom :)
2008. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ha tavaly 4es voltam idén pedig csak 3 akkor arra hánypontot kapok?
2008. aug. 12. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!