Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak, ha utálom a...

Mit csináljak, ha utálom a jogot mint tantárgy és a politikát úgyszint?

Figyelt kérdés
Rebellista lázadó fiatalnak érzem magam ,és tényleg utálom az egész rendszert ,a kormányt ,minden ezzel kapcsolatos dolgot. A bökkenő csak az ,hogy van ilyen tantárgyam ,és nem tudnátok valami spéci tanulási módszert rá? A tanár szörnyen magyaráz ,és egyántalán nem érthető.

2014. nov. 2. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Csupán sz*rul tanítja a tanárod. Azért unod és azért nem érted. Pont hogy érdekel(!!) a téma, hiszen magad mondod hogy utálod a kormányt és rebellis vagy! Csak még magad sem tudod miért lázadsz, és mit kellene másként csinálni. Ahhoz hogy tudd hatékonyan kritizálni, tudni is kellene hogy pontosan mit kritizálsz!
2014. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát a tanár az szar ez egy kész tény. De sajnos én nem veszem észre magamon ,hogy érdekel úgy vagyok vele mint az egyházzal "ha minden rossznak a gyökere a pénz" miért szednek egyházi adót? Én azért lázadom tulajdonképp mert hallom a szüleimet minden nap vitatkozni mint vállalkozók gyereke ,hogy ilyen adó ,olyan adó ,és társai ,és a rossz megélhetés. Én nem akarom hatékonyan kritizálni. Nekem nem érdekem az ,hogy kritizáljam a politikát. Egyszerűen engem csak vonjanak ki alóla úgy vagyok vele. ^^

De azért köszönöm a választ:)

2014. nov. 6. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!